niedziela, 1 stycznia 2012

rok czas zacząć

Nie będzie dzisiaj podsumowania minionego roku. Z radością przeglądam Wasze blogi oglądając tego typu posty ale powiem szczerze, że dzisiaj mam dzień byczenia się i nie mam siły grzebać w craftowej przeszłości :) Oczywiście kilka ciekawych rzeczy wydarzyło się w tym roku z czego bardzo się cieszę i dziękuję osobom z którymi miałam przyjemność współpracować, nie mniej jednak chciałam opowiedzieć Wam raczej  o tym co nowego wydarzy się w nadchodzącym roku. A będzie się działo... i to już od jutra :) A więc zaczynamy...


Właśnie dostałam ten oto bannerek. A co to oznacza? Ano to, że wracam do mojego matczynego portalu by prowadzić dla Was wraz z Jaszmurką, Michelle oraz Wolfann (!!!) wyzwania tym razem w dziale Art Journal z czego ogromnie się cieszę. Pierwszy temat pojawi się już jutro - dlatego już dziś chciałam wszystkich serdecznie zaprosić do wspólnej zabawy :)

Kolejnym projektem na nadchodzący rok jest...

... szczegóły wkrótce :)

Jest jeszcze jeden pomysł, który chodzi mi po głowie - będzie to mój  projekt artjournalowy, który ujawnię już niebawem. Nie ukrywam również, że mam cichą nadzieję, że znajdzie się chociaż kilka osób które do niego dołączą.

Dopiero pierwszy dzień roku, a tyle rzeczy zaczyna się wraz z jego początkiem. Mam cichą nadzieję, że to dopiero przedsmak tego co czeka mnie przez kolejne dwanaście miesięcy :) Choć tak naprawdę powodzenie moich planów będzie zależało tylko i wyłącznie od mojej samoorganizacji - życzę więc sobie w tym roku wyrobienia co najmniej 1000% normy :) I Wam również kochani :*


9 komentarzy:

Anonimowy pisze...

super! gratulacje i powodzenia w zmierzeniu się z nowymi wyzwaniami!

caro78-Pysia pisze...

Gratuluję udanego początku :) i życzę aby dalsze dni były równie owocne w pozytywne wydarzenia. pozdrawiam noworocznie :)

wiosanka pisze...

Gratulacje! :-)
Mocno trzymam kciuki za samooroganizację, bo uwielbiam Twoje prace i życzę sobie (i nie tylko), żebym mogła ich oglądać jak najwięcej ;-)

Pozdrawiam!

KOLOROWY ptak pisze...

gratuluję :*

oj! będzie się działo :)

Mizia pisze...

Gratuluję :))) Bardzo też jestem ciekawa tajemniczego projektu artjournalowego :)

frutti pisze...

Super! Gratuluję i czekam na Wasze artdżurnalowe wyzwania.

Guriana pisze...

gratulacje!!!:))
i czekam na ujawnienie szczegółów projektowych:))

Magda(i)Lena pisze...

Gratuluję!!!
Niech Ci się spełnią wszystkie plany i marzenia!

Tusia pisze...

:**