niedziela, 12 czerwca 2011

poltwór atakuje

Dzisiaj mała odskocznia od scrapbookingu ;) Wróciłam właśnie z Krakowa gdzie odbywały się warsztaty art recyklingowe POLtwór 2011. Codziennie do końca tygodnia zajęcia będą prowadzone pod znakiem różnych materiałów z odzysku. Dzisiejsze spotkanie nosiło nazwę "biżuteria z metalu". No i czego innego można było się spodziewać jak nie puszek ? Oto wisior, który udało udało mi się zrobić:

poltwór metal

Zapraszam wszystkich na kolejne warsztaty. Jutro plastik - gdzie również się wybieram, potem szkło, tkanina, papier, a na końcu materiały złożone. Będzie można nauczyć się techniki robienia m.in. bransoletek z jednorazówek, oraz opon rowerowych (OMG), szklnek z butelek, toreb z bannerów reklamowych i wiele, wiele innych ciekawych rzeczy. Więcej informacji znajdziecie na blogu POLtwora --> tutaj.

5 komentarzy:

caro78-Pysia pisze...

Świetny wisior :) szkoda. że to tak daleko bo z chęcią bym się wybrała na takie warsztaty.
pozdrawiam Karolina

KOLOROWY ptak pisze...

WOW! rewelacyjny! chętnie bym się wybrała na takie warsztaty, ale póki co nie mam takiej możliwości :( niesamowity jest fakt tworzenia nowych rzeczy z tych uważanych ogólnie już za bezużyteczne. z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy relacji :)

Guriana pisze...

jest cudny...niczym jakiś talizman!!:)
tez czekam na dalsze relacje:))

Jyoti pisze...

Kurczę, ale to fajne! Też bym chętnie poszła na takie warsztaty.

IWA pisze...

Świetna sprawa takie warsztaty, a Kraków uwielbiam, niestety mam ździebko za daleko...