wtorek, 14 września 2010

Dzisiaj hurtowo ;)

Trochę się tego wszystkiego nazbierało ostatnio... W pracy zachrzan na maxa, a na dodatek śpik do pasa... Każdy weekend mam zajęty bo uczę się konstruowania ubioru. No i do tego wena dalej nie dopisuje :( Niewiele ostatnimi czasy bywam w wirtualnym świecie, stąd dzisiaj będzie hurtowo. No to zaczynamy.

Na początek zalterowana płyta cd. Należało użyć żywych barw i okrągłych dodatków:


To było w poprzednim tygodniu. A w tym na warsztat poszły z kolei opakowania na płyty ;) I tak powstała moja ramko-biletochowaczka dla depesza/depeszki. Można ją postawić i pełni wówczas rolę ramki-obrazka, a po złożeniu staje się opakowaniem na bilety z koncertów DM. Coś w sam raz dla mojej siostry :)


Ostatnio powstały również dwa ateciaki. Pierwszy z nich na wyzwanie Annar -  "Elfy i wróżki":


Oraz ATC wymiankowe, które poleciało do Natolin. Temat - "Marilyn Monroe" : 


W zamian dostałam takie oto pomysłowe ATC. Dziękuję bardzo Natolin :*


Uff... to chyba wszystko. Dziękuję za uwagę ;) Na koniec pragnę jeszcze zaprosić wszystkich na moje jutrzejsze ateciakowe wyzwanie na portalu Scrapujących Polek.2 komentarze:

nimucha pisze...

Szczerze Cię, Ania, podziwiam za to, że żyjąc w takim pośpiechu znajdujesz czas na tworzenie i to wcale niebanalnych rzeczy. Prace bardzo ciekawe i jak zwykle oryginalne.

Karmeleiro pisze...

porównując płytę i pudełko - dwie zupełnie różne prace! mnie się starsznie podoba ta płyta, z lekka mi horrorowato wygląda (co wcale nie uważam za mankament - wręcz przciwnie- coś ostrzejszego się pojawiło!)