środa, 27 października 2010

Good times :)

Dzisiejszy dzień mogę zdecydowanie zaliczyć do tych optymistycznych :))) Po pierwsze - miałam wolne :) po drugie - zaczynam układać jakoś pewne skomplikowane dotąd sprawy :) po trzecie - dostałam pewną miłą wiadomość :) po czwarte - dzisiaj świeciło cudowne słońce :)  i po piąte... wena wróciła chyba na dobre :)))

W związku z tym od razu powstała bardzo pozytywna praca, która inspirowana jest tym oto Enczowym notesem, który z kolei inspirowany jest ;) pracami tej oto przezdolnej babeczki. To dobry przykład jak te nasze inspiracje przenikają się nawzajem :) Dodatkowo mój notes wykonałam na to właśnie wyzwanie Mumy. Swoją drogą uwielbiam obydwie kobietki i cieszę się, że mam przyjemność pracować razem z nimi na portalu Scrapujących Polek :*** Dłużej już może nie będę się rozpisywać bo moja wypowiedź staje się coraz bardziej zakręcona ;) tylko pokaże co takiego wyskrobałam:

Pracowało mi się przy nim świetnie i z pewnością nikomu go nie oddam ;) Ale zaraz, zaraz to jeszcze nie wszystko - dzisiaj ukazało się wyzwanie ATC na portalu PS. No więc dorzucam moje maleństwo - tematem było OGŁOSZENIE:


Chyba o niczym nie zapomniałam. Na razie więc się żegnam, a jeżeli wena utrzyma się jutro na tym samym poziomie to z pewnością wpadnę tutaj z nową porcją fotek ;)


6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

He he notesik zajefajnie wygląda z tą spiralą =]

Magda Bolinska pisze...

notesik jest zabojczy :D:D niesamowicie wszystko polaczylas o.O dzieki za udzial ! :*

uwielbiam Twoje ATCiaki !! jezeli wczesniej Ci tego nie pisalam, to juz wiesz ;P

buziaki :*

Guriana pisze...

świetny notes...i ATC....uwielbiam maleństwa:))

szajajaba pisze...

Też bym go nikomu nie oddała :P

Unknown pisze...

Ale super prace !

Mała Mi Buka pisze...

Gratuluję weny! Notesik prześliczny - sprężynka rządzi :P