poniedziałek, 6 grudnia 2010

BLOG HOP - ZACZYNAMY !!!

Administracja i Zespół Portalu Polki Scrapują, w którego szeregach mam okazję współdziałać - serdecznie zapraszają na:


~~ Tydzień Inspiracji Świątecznych ~~


Codzienne wyzwania w każdym z naszych sześciu Działów Tematycznych tym razem zostały stworzone w ramach świątecznych inspiracji! Mamy nadzieję dostarczyć Wam mnóstwa motywacji i chęci do stworzenia własnoręcznie wielu wspaniałych świątecznych alterowanych ozdób, kartek, ateciaków, mixmediowych dekoracji czy scrapów! Stwórzcie je na nasze wyzwania, ale przede wszystkim dla siebie i rodziny! Każde z wyzwań startujących między 6 a 11 grudnia będzie hołdowało tematyce świątecznej!To jednak nie koniec atrakcji, jakie mamy dla Was w tym tygodniu! Oto, co jeszcze mamy dla Was:


~~ Mikołajkowy Blog - Hop! ~~


ZASADY:


* Odwiedzajcie blogi naszych Adminek, Projektantek i Moderatorek między 6 a 11 grudnia, aby obejrzeć z bliska i z detalami wszystkie nasze świąteczne inspiracje. Zaczynamy w poniedziałek 6 grudnia o godz. 10.00 rano, od bloga Projektantki działu AlteredArt -Piekielnej Owcy!


* Nie zapomnijcie pozostawić ciepłego słowa naszym zdolnym dziewczynom! To nie jest oczywiście obowiązkowe, ale zachęcamy do bycia miłym :)


* Zapamiętajcie co każda z naszych Adminek, Projektantek i Moderatorek wykonała w ramach Tygodnia Inspiracji Świątecznych! Każda praca będzie miała swój charakterystyczny tytuł - zapiszcie je sobie. Każdego dnia na naszych blogach, zgodnie z grafikiem wyzwań danego działu - zobaczycie coś nowego! Zróbcie więc listę do Świętego Mikołaja z raportem jak pracowite i zdolne są nasze dziewczyny!***


* Pobierajcie i umieśćcie na swoich blogach nasz baner z informacją w osobnym poście - na temat naszych mikołajkowo - świątecznych atrakcji a link do owego posta wrzućcie TUTAJ !


* Listę z tytułami prac naszego Zespołu prześlijcie na adres admin@polki-scrapuja.pl
Pamiętajcie o dopisaniu w mailu nicka pod jakim występujecie na Portalu.


* Każda osoba, która wróci do forumowego wątku z linkiem do posta na swoim blogu, w którym zamieściła nasz mikołajkowy banner i z meldunkiem, że przesłała nam na maila pełną listę autorek oraz ich prac - weźmie udział w losowaniu nagród ufundowanych przez naszą Administrację oraz Sponsora - sklep Scrapki.pl.


Nagrody zgarnie TYLKO JEDNA OSOBA, a co jest do wygrania w naszym Blog - Hopie?


- NAGRODA SPONSORA: cudny, klimatyczny zestaw materiałów do scrapbookingu firm takich jak: Jenni Bowlin, 7Gypsies, Prima i Wendy Vecchi o wartości: 150 zł od sklepu Scrapki.pl !


- NAGRODA ADMINISTRACJI - bardzo romantyczny i kobiecy zestaw: kolekcja papierów + etykiety + die-cuty (w formie digi) gotowa do zabawy w programie graficznym lub do druku i wykorzystania w pracach tradycyjnych - zaprojektowana przez naszą Administrator - Karolę Witczak .


Obydwie nagrody są wyjątkowe i niepowtarzalne, nikt inny, nigdy nie otrzyma takich nagród od nas, zatem - nie zwlekajcie, zaparzcie mnóstwo dobrej kawy, przygotujcie kartkę i ołówek i... bawcie się z nami w podskokach!!


Serdecznie Zapraszamy!


A oto moja praca wykonana w ramach Tygodnia Inspiracji Świątecznych na wyzwanie: ALTEREDART #31 6 - 12 GRUDNIA WIESZAK (TYDZIEŃ Z ZADANIEM INSPIRACJE ŚWIĄTECZNE) AUTORSTWA GOSI S.


Świąteczny przypominacz - który pomoże mi ogarnąć wszystkie przedświąteczne obowiązki:
Nie zapomnijcie odwiedzić moich koleżanek z Zespołu, każda ma w tym tygodniu coś wyjątkowego do pokazania! Najpierw zajrzyj do : Kamilci.

24 komentarze:

samara84 pisze...

oj, przydałby mi się taki przypominacz, bo z pamięcią ostatnio u mnie strasznie kiepsko, a twój nie tylko jest praktyczny ale też cudowny

joyanna pisze...

Swietny pomysł na przedświateczną "gorączkę"

maglandia pisze...

Widzę,że nie tylko ja należę do zapominalskich:).Taki przypominacz wprowadził by porządek i nie trzeba by było szukać karteczek z notatkami które wiecznie gdzieś się gubią.pozdrawiam

Anae pisze...

super

Gosia S. pisze...

Fajny pomysł! Bogatego Mikołaja życzę!!!

Sija pisze...

No i znowu święta biało-czerwone. Przyznam, że poddałam się inwigilacji i jedzie do mnie zestaw z ILS :))

bossanova pisze...

całkiem fajny pomysł na zmianę oblicza nieciekawego wieszaka :) i jaki praktyczny!

Pasja Kati pisze...

I znowu fantastyczny pomysł na wykorzystanie wieszaka. Zaraz dobiorę się do swoich w szafie.

kacha pisze...

fajna sprawa taki przypominacz a i wykonanie super:-)

Dobra pisze...

Świetna praca, pomysł rewelacyjny z tym przypominaczem.

Noomiy pisze...

świąteczny w 100%

Anabel pisze...

super ten papier wygląda na tym wieszaku :)
świetny pomysł na zapamiętanie ogromu spraw.. chyba muszę sobie taki sprawić :)))

rafija pisze...

co wieszk- to inna wizja :)
niesamowite

Alicja pisze...

fajny pomysł!

Coraline pisze...

zadziwiające jakie wspaniałe rzeczy mogą powstać :) przypominacz jest rewelacyjny

Czekoczyna pisze...

O bardzo przydatny musi być taki przypominacz :)

Habka pisze...

Świetny pomysł, o niczym się nie zapomni w przedświątecznym chaosie:)

Brydzia pisze...

Świetny pomysł, zwłaszcza , że przed świętami mnóstwo rzeczy do zapamiętania! Pozdrawiam!

barbaratoja pisze...

Znowu renifery;-)
Pomysł świetny, tylko u mnie musiałaby być przypięta większa kartka;-)

Edi pisze...

Fajny pomysł! i koniecznie do zrealizowania.

Natolin pisze...

świetny sposób na wykorzystanie sklepowych wieszaczków, które szczególnie w okresie mikołajkowo-świątecznym pojawiają się w domu w dużych ilościach :))

pozdrawiam i skaczę dalej!

Ania z poddasza pisze...

Genialny pomysł! chyba sobie też takie zrobię z listą zakupów i prezentów :)

Ania pisze...

jak juz napisalam na PS bardzo mi się podoba i pomysl i wykonanie. Pozdrawiam!!

Anonimowy pisze...

Cześć wszystkim na tej stronie!
Cieszę się mogąc was spotkać!
Postaram się udzielać :)
Cześć!
---
[url=http://akcesoria.do.pedicure.kosmetyka123.com/646]akcesoria do pedicure[/url] [url=http://akcesoria.do.pedicure.tipsy123.com/645]akcesoria do pedicure[/url] [url=http://akcesoria.do.pedicure.paznokcie123.com/648]akcesoria do pedicure[/url] [url=http://akcesoria.do.pedicure.kosmetyka123.com/650]akcesoria do pedicure[/url] [url=http://akcesoria.do.pedicure.paznokcie123.com/649]akcesoria do pedicure[/url] [url=http://akcesoria.do.pedicure.tipsy123.com/647]akcesoria do pedicure[/url] [url=http://akcesoria.do.pedicure.paznokcie123.com/651]akcesoria do pedicure[/url]